Perlų papuošalai 8676-75137, Auskarai su perlais, kultivotų perlų vėriniai moterims, apyrankės iš karoliukų, juodieji perlai

Baltu perlu vėrinys 8675-76137, baltu perlu verinys, baltu perlu verinys, baltu perlu verinys, baltu perlu verinys

  Norintiems Nusipirkti Tikrų Perlų-
Galite Čia
www.auksomeistrai.lt

Perlai, Moterims mėgstančioms išskirtine prabanga ir klasiką. Įvairus papuošalai su perlais- tai galimybė suderinti paprastumą ir prabanga.   Išskirtinio dizaino, stilingi perlu papuošalai už gera kaina..

PAPUOŠALAI-VĖRINIAI IŠ PERLŲ
www.perlu-veriniai.paslaugos.net

Perlu papuošalai 8676-75137 perlu papuošalai, perlu papuošalai, perlu papuošalai, perlu papuošalai, perlu papuošalai, perlu papuošalai, perlu papuošalaiPerlu kolje, iš baltu dirbtiniu perlu, juvelyriniu detaliu.
Apimtis apie 42 cm. , galima simbolinė nuolaidėlė,

Parduodamas-
 kaina 50 euru,

Parduota, Galima užsisakyti

Perlu vėriniai 8676-75137, perlu veriniai, perlu veriniai, perlu vėriniai, perlu veriniai, perlu veriniai, perlu veriniai, perlu veriniai, perlu veriniaiKaklo papuošalas iš Svarovski perliuku, ne visai baltos spalvos, dramblio kaulo spalvos, baltu kristalo karoliuku. Apimtis apie 42 cm.

Parduodamas-
 kaina 45 eurai.

Perlu apyrankės 8676-75137, perlu apyrankes, perlu apyrankes, perlu apyrankes, perlu apyrankes, perlu apyrankes, perlu apyrankes www.perlu-veriniai.paslaugos.netKaklo papuošalas Nuotakai, iš baltu dirbtiniu perlu (Įvairiu dydžiu), kristalo karoliuku, vielutės. Apimtis apie 42 cm.  .

Parduodamas-
 kaina 40 euru.

Perlu auskarai 8676-75137, perlu auskarai, perlu auskarai, perlu auskarai, perlu auskarai, perlu auskarai, perlu auskarai, perlu auskaraiKolje iš baltu dirbtiniu perlu, stiklo karoliuku, biserio blizgaus.
Apimtis apie 45 cm. Parduodamas- kaina 35 eurai.

Parduodamas-
 kaina 35 eurai.

Perlu vėriniai, Perlu apyrankės, Perlu kaklo papuošalai, Perlu kolje, Pelu auskarai
PAPUOŠALU GAMYBA IŠ PERLŲ
tel. 8676-75137

Perlų rūšys – natūralūs arba kultivuoti

Perlu vėriniai, Perlu apyrankės, Perlu kaklo papuošalai, Perlu kolje, Pelu auskarai PAPUOŠALU GAMYBA IŠ PERLŲ 8676-75137

Natūralūs perlai yra labai reti – jie formuojasi natūraliai – moliuskuose (žmogus nedalyvauja procese). Procesas vyksta į moliuską patekus parazitams, smėliui ar kitam svetimkūniui. Laikui bėgant moliuskas perlamutru padengia svetimkūnį - taip susidaro perlai. Perlamutras yra vidinis moliuskų kriauklės sluoksnis, susidaręs iš plonų kalcio karbonato plokštelių ir organikos. Cheminė perlo ir perlamutro sudėtis yra tokia pati. Verta pažymėti, kad tikro perlo kaina yra labai didelė, kadangi jiems natūraliai susiformuoti yra nepaprastai sunku.

Kultivuoti perlai, kaip ir natūralūs, yra auginami moliuskuose, tačiau skiriasi pats procesas – žmogus branduolį įsodina į moliuską. Perlas auga nuo aštuoniolikos mėnesių iki ketverių metų (priklausomai nuo perlo rūšies). Kultivuoti perlai auginami visame pasaulyje, tačiau pagrindinės jų auginimo šalys – Japonija, Kinija, Australija, Filipinai bei Vietnamas.

Kultivuoti gėlavandeniai perlai – auginami ežeruose ir tvenkiniuose.

Šios rūšies perlai yra vieni iš labiausiai paplitusių šiuo metu rinkoje, nes viena kriauklė gali išauginti perlus net iki 25 kartų!

Gėlavandeniai perlai pasižymi švelniomis pastelinėmis natūralių perlų spalvomis: balkšva, rožine, persikine, levandų. Šios spalvos yra visiškai natūralios. 

Gėlavandeniai perlai taip pat yra dažomi ryškiomis ir intensyviomis spalvomis: juoda, pilka, raudona, karališka violetine, safyro mėlyna, citrinine geltona ir daugybe kitų. Tokie perlai tampa labai įdomiu akcentu ir traukia akį savo išskirtinimu. Perlų kokybė ir auteniškumas dažymo metu nenukenčia. Kultivuotų gėlavandenių perlų dydis yra 3-12mm.
 

Perlų formos yra pačios įvairiausios – pailgi, pusapvaliai (kiaušinio formos) ovalūs, apvalūs, netaisyklingos formos, Keshi ir kt. formos.

KESHI PERLAI

  Gelavandeniai Keshi perlai, Gelavandeniai perlai, gelavandeniai perlai. gelavandeniai perlai, gelavandeniai perlai, gelavandeniai perlai, gelavandeniai perlaiSavo forma išsiskiria KESHI perlai, kurie gali būti tiek gėlavandeniai tiek sūrių vandenų. KESHI susiformuoja moliuskui atmetus ar išspjovus įdėtą branduolį perlo augimo proceso metu, procesui dar nepasibaigus. Būtent dėl kitokio augimo proceso - KESHI perlai, neturi branduolio. Antrasis jų susidarymo būdas – perlo augimo proceso metu branduolys suįra/plyšta, taip susiformuoja du skirtingi perlų dariniai. Japoniškai „Keshi“ reiškia – aguona. Keshi perlai dažniausiai gana maži, nes neturi branduolio, o jų forma labai įvairi, ir gana netaisyklinga. Splavos - pačios įvairiausios

Sintetiniai/dirbtiniai perlai – yra gaminami iš plastiko ar stiklo. Tai nėra tikri perlai, jų vertė maža.


Kultivuotų jūrinių perlų rūšys:

Akoya perlai yra auginami sūriuose Japonijos, Kinijos bei Vietnamo vandenyse. Šie perlai būna beveik tobulai apvalios formos. Dažniausiai pasitaikanti spalva – balta su aukso, rožiniais ar kreminiais atspalviais. Dydis 3-10 mm. Akoya perlai turi ypatingą blizgesį, tarsi veidrodis, puikiai atspindi šviesą.

Taičio perlai renkami aplink Prancūzijos Polinezijoje esančis salas (Taitis yra pagrindinė ir didžiausia sala), pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje. Taičio perlai kartais yra vadinami juodaisiais perlai, tačiau jie nėra visiškai juodi. Šie perlai dažniausiai būna tamsios mėlynos, žalios, violetinės, rudos, sidabrinės spalvos. Verta paminėti, kad Taičio perlai yra vieninteliai "juodi" perlai, kurių spalva yra natūrali (gėlavandeniai ir Akoja perlai yra dažomi). Mažiau nei 10 proc. Taičio perlų yra apvalūs, todėl jie taip pat būna ovalūs, "barokiniai", "žieduoti", o jų dydis svyruoja 8-16 mm. Dėl savo natūralios ir unikalios spalvos bei egzotinės išvaizdos, Taičio perlai priklauso antrai pagal vertę perlų rūšiai.

Pietų jūros perlai išsiskiria savo dydžiu (8- 20 mm), balta (šiek tiek auksinio atspalvio) spalva, bei ypatingu blizgesiu. Perlai auginami šiaurės Australijoje bei Filipinų salose. Pietų jūros perlai, dažniausiai yra labai taisyklingos – apvalios formos, nors gali pasitaikyti ir labai netaisylingos formos perlų. Be abejo, šie perlai taip pat priklauso labai brangiai perlų grupei.


Perlų spalvos

  Balta perlų spalva– ši spalva klasikinė, vis dar yra viena populiariausių perlų spalvų pasaulyje. Balti perlai laikomi tyrumo simboliu, dažnai dėvimi vestuvių, išleistuvių bei kitomis progomis.

Natūrali perlų spalva- rožinė, su įvairiais jos atspalviais – levandų, švelniai rožine, persikine. Šios spalvos labai gražiai dera tarpusavyje sukurdamos papuošalo daugiaspalvį efektą.

Povo uodegos perlų spalva- prabangi spalva – tamsūs perlai su tamsiai pilkais, žaliais, violetiniais, mėlynais atspalviais, išryškėjančiais šviesoje.

Melsva perlų spalva- žaismingos melsvos – elektrinės spalvos perlai, puikus pasirinkimas norint išsiskirti.

Pilka perlų spalva- pilko/sidabrinio atspalvio perlai, labai tinkantys prie įvairiausių spalvų garderobo.


DIJOS PAPUOŠALAI

www.perlu-veriniai.paslaugos.net
Perlu vėriniai, Perlu apyrankės, Perlu kaklo papuošalai, Perlu kolje, Pelu auskarai
PAPUOŠALU GAMYBA IŠ PERLŲ 8676-75137