Papuošalų Rinkiniai 8676-75137 Papuošalų komplektai 

Puosnus Rinkinys-Kaklo Papuosalas ir Apyranke,is Labai geros kokybes,zibanciu Kristalu,su AB efektu,Oranzines-kreminio atspalvio
Apimtis kaklo papuosalo-42 cm. Apyrankes Apimtis-17,5 cm.

Kaina-40 euru.

Puosnus Papuosalu Rinkinys-Kaklo Papuosalas ir Apyranke,is geros kokybes juodu kristalu karoliuku,kurie ziba ir turi zalia atspalvi. Kaklo papuosalo Apimtis-42 cm. Apyrankes Apimtis-17 cm.

Kaina-35 euru.

Puosnus Rinkinys-Kaklo Papuosalas ir Apyranke,is zibanciu,kokybisku kristalu karoliuku,pilkai melsvos spalvos,spalvos keiciasi. Apimtis Kaklo papuosalo-42 cm. Apyrankes Apimtis-17,5 cm.

Kaina-35 euru.


Papuošalų Komplektas- Kolje, Apyrankė, Auskarai. Komplekto kaina- 60 eurų

Kaklo Papuošalas, iš Baltu Dideliu dirbtiniu Perlu, Swrovski karoliuku- juodu, baltu, melynu, stambios Grandinėles. Apimtis apie 47 cm.

Perkant atskirai Kolje kaina- 35 eurai

Apyrankė, iš Baltu Dideliu dirbtiniu Perlu, Swrovski karoliuku- juodu, baltu, melynu. Apimtis apie 17 cm.

Perkant atskirai Apyrankė kaina- 15 euru,

Auskarai, iš Baltu Dideliu dirbtiniu Perlu, Swrovski karoliuku- juodu, baltu, melynu. Auskaru ilgis apie 7 cm, Sidabro užsegimas.

Perkant atskirai Auskarus kaina- 20 euru.

.


Puosnus ir Prabangus,labai zibantis,Papuosalu Rinkinys-Kaklo Papuosalas ir Apyranke. Patogus. Apimtys universalios,tiks visoms.

Kaina-35 eu.

Papuošalų Rinkinys iš Natūralių Akmenuku įvairių. Rinkinys ,, Smaragdine Naktis"- ilgi Karoliai, kuriuos galima apsivynioti net 3 kartus, yra užsegimas. Ir Apyrankė,3 eilių,ant stiprios vielos,kuri niekada nenutruks,viela su atmintimi,kuri visada išlaiko apvalią formą,patogi Apyrankė,be užsegimo, lengvai apvyniojama aplink riešą. Apimtis universali, tinka bet kokiam riešui. 

Kaina- Viso Rinkinio-50€. Galima simbolinę Nuolaida. Galiu iskomplektuoti,parduoti atskirai karolius,ar apyranke. 


Papuošalų Rinkinys ,, Rudenėlis"- iš Natūralių Akmenuku. Kolje ir Apyrankė. Kolje Apimtis apie 50cm. Apyrankė Apimtis universali, tinka bet kokiam riešui,iš stiprios vielos, lengvai apvyniojama aplink riešą,be jokio užsegimo. 

Kaina- Viso Rinkinio-50€. Galiu iskomplektuoti,parduoti atskirai kolje,ar apyranke. 


Papuošalų Rinkinys ,, Koralinė Naktis"- iš Natūralių Akmenuku, Raudonų Koralų ir Juodo Onikso. Sekančiose foto- bus Apyrankė,šio rinkinio. Karoliai ilgi, galima apsivynioti net 3 kartus,yra užsegimas. 

Kaina- Viso Rinkinio-48€. Perkant Atskirai karolius-30€. Galima simbolinę Nuolaida. 


Apyrankė,Iš Rinkinio ,, Koralinė Naktis"- iš Natūralių Akmenuku, Raudonų Koralų ir Juodo Onikso. Apimtis universali, tinka bet kokiam riešui,iš stiprios vielos padaryta, lengvai apvyniojama aplink riešą,be jokio užsegimo, labai patogi užsidėti, nešioti. 

Perkant Atskirai,be karoliu, Kaina-18€. Galima simbolinę Nuolaida.


Papuošalų Rinkinys ,, Sermuksnine Naktis"- iš Natūralių Akmenuku, Raudonų Koralų ir Juodo Onikso,hovlito, kristalų karoliukų. Ilgi Karoliai, kuriuos galima apsivynioti net 3 kartus aplink, kiekvieną kartą- Nešioti vis kitaip. Yra užsegimas. Apyrankė- Žemiau esančioje foto. 

Viso Rinkinio Kaina- 48€. Galiu iskomplektuoti, galima pirkti atskirai karolius. Perkant Atskirai,karoliu kaina-30€


Apyrankė,iš Rinkinio ,, Sermuksnine Naktis"- iš Natūralių Akmenuku, Raudonų Koralų ir Juodo Onikso, hovlito, Swarovski kristalų. Apimtis universali, tinka bet kokiam riešui, lengvai apvyniojama aplink riešą,be jokio užsegimo. Pagaminta iš stiprios vielos,kuri niekada nenutruks, išlaiko apvalią formą, patogi užsidėti nešioti. 

Kaina Apyrankės-18€. Galima simbolinę Nuolaida


Papuošalų Rinkinys ,, Švelnumas"- iš Natūralių Akmenuku, Rožinio kvarco, balto opalito, balto kalnų krištolo, Swarovski kristalų, Baltų perlu. Ilgi Karoliai, kuriuos galima apsivynioti net 3 kartus, kiekvieną kartą vis kitaip. Apyrankė Rinkinio- Sekančioje foto. 

Kaina- Viso Rinkinio-48€. Galiu iskomplektuoti, parduoti atskirai. Karoliu Kaina-30€. Galima simbolinę Nuolaida


Apyrankė iš Rinkinio ,, Švelnumas"- iš Natūralių Akmenuku, Rožinio kvarco, baltų perlu,Balto opalito, balto kalnų krištolo, Swarovski kristalų. Apimtis universali, tinka bet kokiam riešui. Pagaminta iš stiprios vielos, kuri niekada nenutruks, išlaiko apvalią formą, patogi užsidėti nešioti,be jokio užsegimo, Lengvai apvyniojama aplink riešą. 

Kaina- Apyrankės-18€. Galima simbolinę Nuolaida


Ilgi Karoliai ,, Kvarco Opalo Šokis"- iš Natūralių Akmenuku, rožinio kvarco daugiau, rožiniu kristalų, balto opalito, balto kalnų krištolo,braskinio kvarco,vyšnios kvarco, perlu. Karoliai ilgi, galima apsivynioti net 3 kartus, kiekvieną kartą atrodyti kitaip. 

Kaina-28€. Norint Apyrankės, galima priderinti,iš esamų. Galiu pagaminti Auskarus


Rankų Darbo Papuošalai
tel.8676-75137
www.papuosalai-rozanciai.mozello.lt