Apyrankės, Apyrankių Gamyba Pardavimas
8767-75137

Apyrankės ,8676-75137 Apyrankės, Apyrankės, Apyrankės, Apyrankės, Apyrankės, Apyrankės, Apyrankės, Apyrankės, ApyrankėsPlati ir tvirta apyranke, iš juodu kristalo karoliuku, swarovski karoliuku.

Kaina-15 euru.

Rankų darbo apyrankės 8676-75137, Ranku darbo apyrankės, Ranku darbo apyrankės, Rankų darbo apyrankės, Ranku darbo apyrankėsPlati ir tvirta apyranke, iš gražios ir įdomios spalvos, kristalu karoliuku,labai žibančiu, juodu swarovski karoliuku, stiprios vielos, su atmintimi, kuri visada išlaiko apvalia forma.

Kaina-15 euru.

Swarovski kristalu apyrankės 8676-75137, Swarovski kristalu apyrankės, Swarovski kristalu apyrankės, Swarovski kristalu apyrankės-Plati ir tvirta apyranke, iš piku perliukų, kristalu karoliuku,juodu ir baltai pilkšvu, Swarovski karoliuku, tvirtos vielos, su atmintimi. Apimtis universali, nuo 16 cm-18 cm Parduota

Kaina-15 euru.

Apyrankės moterims 8676-75137, Apyrankės moterims, Apyrankės moterims, Apyrankės moterims, Apyrankės moterims, Apyrankės moterimsPuošni, Ryški ir Plati Apyranke, iš raudonai baltu, daužto stiklo karoliuku, bordo spalvos swarovski karoliuku, raudonu stiklo gelyčiu, stiklo širdutė, juvelyriniu detaliu, tvirtos vielos, su atmintimi. Apimtis universali,nuo 16-18 cm

Kaina-15 euru

Apyrankės iš karoliuku 8676-75137, Apyrankės iš karoliuku, Apyrankės iš karoliuku, Apyrankės iš karoliuku, Apyrankės iš karoliuku, Apyrankės iš karoliukuPuošni Apyranke,iš baltu dirbtiniu perlu,siuvinėta swarovski karoliuku-baltu, rožiniu atspalviu.  Apimtis-16,5 cm.

Kaina-35 euru.

PARDUOTA

Apyrankės iš natūralių akmenuku 8676-75137, Apyrankės iš natūralių akmenuku, Apyrankės iš natūraliu akmenukų, Apyrankės iš natūralių akmenukųPuošni, plati apyranke, iš keramikos karoliuku, swarovski karoliuku, kristalu karoliuku, tvirtos vielos, su atmintimi. Apimtis universali,nuo 16-20 cm. Parduota

Kaina-18 euru

Apyrankės iš biserio 8676-75137, Apyrankės iš biserio, Apyrankės iš biserio, Apyrankės iš biserio, Apyrankės iš biserio, Apyrankės iš biserioPlati Apyranke, iš kristalu karoliukų- žalsvu ir violetiniu, tvirtos vielos, su atmintimi.  Apimtis universali,nuo 16-19 cm.

Kaina-14 euru

Apyrankes is swarovski kristalu 8676-75137, Apyrankes is swarovski kristalu, Apyrankes iš swarovski kristalu, Apyrankes is swarovski kristalu, Apyrankes iš svarovski kristaluApyranke,iš kristalu karoliuku,perregimu baltu ir mėlynu. Apimtis 16,5 cm.

parduota

Kaina-15 euru

Apyrankės iš karoliuku 8676-75137, Apyrankės iš karoliuku, Apyrankės iš karoliuku, Apyrankės iš karoliuku, Apyrankės iš karoliuku, Apyrankės iš karoliukuKukliai puošni, ažūrine apyranke, siuvinėta blizgiu biseriu, perliuku.  Apimtis 17 cm.

Kaina - 15 euru

Apyrankė kaina 8676-75137, Apyrankė kaina, Apyranke kaina, Apyrankė kaina, Apyrankė kaina, Apyrankė kaina, Apyrankė kainaAžūrine apyranke, siuvinėta blizgiu biseriu ,perliuku. Subtili ir plonute, kaip voratinklis, lengvute, bet stipri. Kaina-15 eu. Apimtis-17 cm.

Kaina-15 euru

Apyrankės kainos 8676-75137, Apyrankes kainos, Apyrankės kainos, Apyrankės kainos, Apyrankės kainos, Apyrankės kainos, Apyrankės kainosApyranke, iš ryskiai žydru, kristalu karoliuku, sidabro spalvos, blizgaus biserio.  Apimtis-17 cm.

Kaina-15 euru Parduota

Vaikiškos apyrankės 8676-75137, Vaikiškos apyrankės, Vaikiškos apyrankės, Vaokiškos apyrankės, Vaikiškos apyrankės, Vaikiškos apyrankės, Vaikiškos apyrankėsDviejų eilių apyranke, iš pilku stiklo karoliuku, keičiančiu spalvas,intarpu, su akutėmis.  Ant gumytės, tad apimtis nuo 16,5-iki 18 cm.

Kaina-10 euru Parduota

Parduodu Apyrankes 8676-75137, Parduodu apyrankes, Parduodu apyrankes, Parduodu apyrankes, Parduodu apyrankes, Parduodu apyrankesPlati ir Puošni Apyrankė, bordo spalvos- iš Natūralių Akmenukų, Karoliukų- Šlifuoto Žadėito Karoliukų, Swarovski perliukų, Swarovski karoliukų. Ir svarbiausia- iš tvirtos velos su atmintimi, kuri visada išlaiko apvalia forma, tokia apyrankė niekada nenutruks. Apimtis 16- 17.5 cm.

Kaina- 16 eurai

Puošni ir Prabangiai Atrodanti, Apyrankė. Iš Baltų Dirbtinių Perlų, Stiklo Akučių, Išsiuvinėta blizgių Biserių. Apimtis 17 cm.

Kaina- 18 eurai

Puošni Apyrankė, iš Baltu Dirbtiniu Perlu, Melsvu kristalo karoliukų. Apimtis 15,5 cm.

PARDUOTA

Kaina- 18 euru


Apyranke,is Naturaliu akmenuku.

Kaina-8 eu.

Parduota,bet Užsisakius galiu pagaminti


Plati Apyranke,is ivairiu Naturaliu akmenuku karoliuku,intarpai drugeliai,su akutemis.
Kaina-10 eu.


Apyrankė iš Natūralių Akmenuku, Swarovski kristalų. Pagaminta iš stiprios vielos, kuri niekada nenutruks, visada išlaiko apvalią formą, patogi užsidėti nešioti,be užsegimo, lengvai apvyniojama aplink riešą. Apimtis universali tinka bet kokiam riešui

 Kaina 7€Plati Apyrankė iš Natūralių Akmenuku,Juodu Swarovski kristalų. Apimtis universali tinka bet kokiam riešui, lengvai apvyniojama aplink riešą,be jokio užsegimo, patogi užsidėti nešioti, pagaminta iš stiprios vielos, kuri niekada nenutruks, visada išlaiko apvalią formą. 

Kaina-8€.


Plati Apyrankė iš Natūralių Akmenuku, Swarovski kristalų. Apimtis universali tinka bet kokiam riešui, lengvai apvyniojama aplink riešą,be jokio užsegimo, patogi užsidėti nešioti, pagaminta iš stiprios vielos, kuri niekada nenutruks, visada išlaiko apvalią formą. 

Kaina-8€.


Puošni, Švelnių spalvų, Plati Apyrankė,iš Natūralių Akmenuku- Rožinio kvarco, balto opalito, vysninio kvarco, Swarovski kristalų pilkšvų ir rožinių. Apimtis universali tinka bet kokiam riešui, lengvai apvyniojama aplink riešą,be jokio užsegimo, patogi užsidėti nešioti, pagaminta iš stiprios vielos, kuri niekada nenutruks, visada išlaiko apvalią formą. 

Kaina-16€.


Labai Prabangi Apyrankė,iš Natūralių Akmenuku- brangių, Plati ir Išskirtinė, Rudens Kolekcijos, rudens spalvų. Apimtis universali tinka bet kokiam riešui. Pagaminta iš stiprios vielos, kuri niekada nenutruks, visada išlaiko apvalią formą, patogi užsidėti nešioti, Lengvai apvyniojama aplink riešą,be jokio užsegimo, Laikosi gerai,ant rankos. 

Kaina-26€. Parduota


Plati Apyrankė iš Natūralių Akmenuku- Rožinio kvarco, vysninio kvarco, baltų perlu, balto opalito,Opalo, Kalnų krištolo, Swarovski kristalų. Apimtis universali tinka bet kokiam riešui, Pagaminta iš stiprios vielos, kuri niekada nenutruks, visada išlaiko apvalią formą. Patogi užsidėti nešioti, Lengvai apvyniojama aplink riešą,be jokio užsegimo, gerai laikosi ant rankos.

Kaina-16€


Apyrankė iš Rinkinio "Sermuksnine Naktis". Iš Natūralių Akmenuku, Raudonų Koralų ir Juodo Onikso, hovlito, Swarovski kristalų. Tvirtą, patogi užsidėti nešioti. Apimtis universali tinka bet kokiam riešui. 

Kaina-16€


Apyrankė iš Rinkinio "Koralinė Naktis". Iš Natūralių Akmenuku, Raudonų Koralų ir Juodo Onikso, Swarovski kristalų. Apimtis universali tinka bet kokiam riešui. Patogi užsidėti nešioti,Tvirtą. 

Kaina-16€Apyrankė iš Natūralių Akmenuku,vienos eilės,ant gumytes. Apimtis 15-17,5 cm. Tinka paauglių riešui,moterims. 

Kaina-6€. Parduota


Apyrankė iš Natūralių Akmenuku, apimtis 15-17.5 cm. 

Kaina-6€. Parduota


Apyrankė iš Natūralių Akmenuku, apimtis 15-17.5 cm. 

Kaina-6€.


Apyrankė, apimtis 15-17.5 cm 

Kaina-5€. Parduota

Rankų Darbo Apyrankės, Apyrankės iš swarovski kristalu, Apyrankės iš natūraliu akmenuku, Apyrankės iš karoliuku, Apyrankės iš biserio, apyrankės Moterims, Apyrankės vaikams
Apyrankių Gamyba, Apyrankių pardavimas.
tel.8676-75137
www.papuosalai-rozanciai.mozello.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas